Elbląg | biuro@kascomp.com.pl
55 642 22 00
Olsztyn | olsztyn@kascomp.net
89 500 00 19

To wszechstronnie dedykowana kasa zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i mniejszych punktach handlowych. Wbudowany moduł WiFi oraz port LAN czynią ją gotową do połączenia z internetem od razu po wyciągnięciu z pudełka. Mimo iż, posiada bogatą funkcjonalność, kasa jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Wysokiej jakości podzespoły i wytrzymały akumulator czynią ją niezawodną na najwyższym poziomie. Posiada wiele funkcji użytkowych m.in. obsługa wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Świetnie sprawdza się także w gabinetach lekarskich, gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich czy kancelariach prawnych, innych punktach usługowych oraz sprzedaży mobilnej, w której szczególną uwagę zwraca się na niskie gabaryty i ergonomię kasy. Słabe oświetlenie? Dzięki podświetlanej klawiaturze to żaden problem. 

Nano to najmniejsza kasa fiskalna jaką oferuje NOVITUS, która posiada możliwość wymiany danych z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Kopia wydruku dla użytkownika wysyłana i przechowywana w pamięci chronionej urządzenia, dostęp do niej jest wykonywany poprzez dedykowaną aplikację.

ELASTYCZNA KOMUNIKACJA

Kasa standardowo posiada wbudowany moduł WiFi oraz porty LAN, RS232 oraz USB. Dodatkowo można urządzenie doposażyć o dodatkowe moduły m.in. BT lub modem 3G/LTE. Nano II może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania pomocniczych modułów.

20.000 PLU - BAZA KTÓRA ZMIEŚCI CAŁY TWÓJ ASORTYMENT

Kasa NANO II Online obsługuje obszerną bazę towarową, która zmieści artykuły nawet średniej wielkości sklepu, Długa nazwa towaru lub usługi? Urządzenie czytelnie przeniesie każdy artykuł na paragon. Możliwość zapisania nawet do 20 000 PLU.

POŁĄCZ SIĘ Z SYSTEMEM CHMUROWYM NOVICLOUD

NoviCloud to technicznie wysokorozwinięta usługa połączenia z chmurą dla kas Novitus, którą jesteś w stanie włączyć jednym kliknięciem. Umożliwia zarządzanie i monitorowanie twojego biznesu z każdego miejsca mającego dostęp do internetu. Dzięki temu systemowi chmurowemu użytkownik kasy ma dostęp do tego co się dzieje na kasie z poziomu przeglądarki internetowej. Kasy Novitus online i Novi Cloud stanowią jedyny i najlepszy tego typu system sprzedażowy w Polsce 

MOC ZAWSZE W KASIE

Żeby urządzenie mogło mieć miano mobilnego, to obok szerokich funkcji musi mieć pojemny akumulator, NANO II online umożliwia wydrukowanie nawet do 3 000 paragonów bez zasilacza co pozwala przepracować nawet kilka dni bez ładowania. W trybie bezczynności kasa, dzięki zaawansowanemu systemowi usypiania, wygasza poszczególne elementy czyniąc ją wysoce energooszczędną. Zaopatrzona jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000mAh. Możliwe jest konfigurowanie auto-usypiania oraz auto-usypiania oraz auto-wyłączania według własnych upodobań. Kasa automatycznie wyłącza podświetlanie wyświetlaczy podczas pracy bez zasilacza, aby dodatkowo zoptymalizować pobór mocy akumulatora. Użytkownik w łatwy sposób oraz w dowolnym momencie może wyjąć akumulator i ładować go zasilaczem dołączonym w zestawie, a w tym czasie pracować na zapasowym.

KASA NANO II ONLINE JAK NA DŁONI:

•  Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
•  WiFi i LAN w standardzie
•  20.000 towarów w bazie
•  40 znaków w nazwie
•  1.000 kodów dowiązanych
•  20.000 bufor paragonów on-line
•  100 pozycji na paragonie
•  100 działów towarowych
•  32 kasjerów
•  10 form płatności
•  7 stawek PTU
•  Rozliczenie zaliczek na paragonach
•  Procesor 524 MHz
•  256 MB pamięci RAM
•  4.096 MB pamięci flash
•  2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl
•  Platforma LINUX
•  Łączność WiFi, LAN, RS232, USB, BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja),
•  Współpraca z terminalem kart płatniczych, pinpadem, czytnikiem kodów kreskowych i szufladą
•  Wygodne programowalne klawisze szybkiej sprzedaży
•  Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe
•  Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu

POWER DUO - Kasa NANO II Online  z PIN Padem Paytel

Najlepszym i najtańszym sposobem na płatności bezgotówkowe w twojej to połączenie kasy z PIN Padem Paytel za pomocą jednego kabla USB, a to wszystko bez specjalnej konfiguracji. Twoi klienci chcą płacić szybko, bezpiecznie i wygodnie, a ty nie musisz każdorazowo wprowadzać kwoty na terminalu - kasa wykona to za ciebie. Wyeliminuj błędy i przyśpiesz obsługę w punkcie sprzedaży. Dzięki akcji "Polska Bezgotówkowa" przez rok nie płacisz za użytkowanie PIN Pada, później płacisz tylko połowę kosztów dzierżawy. Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą uniwersalnego protokołu połączeniowego ECR-EFT, zgodnego z przepisami dla kas fiskalnych online. Współpracuje także także z najpopularniejszymi terminalami Novitus EFT-POS i przenośnymi terminalami typu MPos

WRZUĆ I PRACUJ / JAPOŃSKI MECHANIZM DRUKUJĄCY

Drukuj niezawodnym, japońskim mechanizmem drukującym przetestowanym już na setkach tysięcy urządzeń fiskalnych. Mechanizm typu clamshell powoduje, że operacja zmiany papieru jest niezwykle prosta i szybka. Odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj". Każdy użytkownik doceni zalety tego rozwiązania, a w szczególności korzystający z kasy przenośnie. Trzydziestometrowa rolka papieru pozwala na wydrukowanie nawet 300 paragonów.

GDZIE WYKORZYSTASZ NAJLEPIEJ ZALETY KASY NANO II ONLINE

Busy, wypożyczalnie, gabinety lekarskie, parkingi, warsztaty samochodowe, gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie, kancelarie prawnicze.  Bez względu na prowadzoną działalność, kasa zawsze dostosuje się do prowadzonego biznesu. Sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach umożliwiają funkcje busowe. Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe. Wykorzystuj kasę również jako sprawdzarkę cen towarów. Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego.