Elbląg | biuro@kascomp.com.pl
55 642 22 00
Olsztyn | olsztyn@kascomp.net
89 500 00 19
 
 

Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców

W ramach programu Polska Bezgotówkowa oferujemy:

 • 0 PLN za dzierżawę terminala płatniczego przez rok
 • 0 PLN kosztów transakcji do 100 000 PLN
 • 0 PLN za instalację
 • 0 PLN za szkolenie
 • Nawet trzy terminale gratis

Po raz pierwszy w historii przedsiębiorcy mają możliwość przyjmowania płatności bezgotówkowych bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Ruszył program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego fundacji Polska Bezgotówkowa w ramach którego mali i średni przedsiębiorcy (MSP) mają zapewnione roczne dofinansowanie, zapewniające korzystanie za darmo z terminali płatniczych. Uczestnikiem może zostać praktycznie każdy biznes, który w okresie 12 miesięcy nie obsługiwał transakcji kartowych, a jego działalność prowadzona jest w maksymalnie 5 placówkach. Z programu wyłączeni są jedynie operatorzy automatów sprzedających, sieci handlowe i franczyzowe oraz jednostki administracji publicznej biorące udział w rządowym programie upowszechniania płatności bezgotówkowych.  

Co przedsiębiorca otrzyma za darmo?

W zależności od ilości placówek, uczestnik programu ma prawo otrzymać nawet trzy terminale. Może zamówić wszystkie trzy od razu lub oddzielnie do końca 2021 r., z tym, że instalacja pierwszego urządzenia musi nastąpić do 31 grudnia 2020 r. Roczne finansowanie dotyczy każdego urządzenia z osobna. Obejmuje wszystkie opłaty i prowizje od transakcji do limitu 100 tys. zł obrotu z kart rocznie. W przypadku przekroczenia tego progu, przedsiębiorcę będą obowiązywać stawki zgodne z podpisaną umową. Jak pokazują praktyki, taki próg obrotów jest wystarczający i przedstawiciele sektora MSP przekraczają go bardzo rzadko. Dodatkowo przedsiębiorcy mają zapewniony serwis terminali oraz całodobowe wsparcie Centrum Obsługi Klienta.

Terminal zapewnia większe obroty

Za programem Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego przemawia aspekt czysto biznesowy. Dla przedsiębiorcy terminal płatniczy otwiera nowe możliwości rozwoju. Dzieje się to za sprawą usług dodatkowych, dzięki którym można np. sprzedawać doładowania telefonów, które zwiększają średnio przychód przedsiębiorcy o 1000 zł miesięcznie. Terminal pozwala również wypłacać gotówkę, co cieszy się np. dużą popularnością w Żabce.

 

 

 

 • Ingenico iWL250 MOBILNY

Prezentujemy Państwu jeden z najpopularniejszych modeli terminali płatniczych. Ingenico iWL250 to wysokiej jakości urządzenie bezprzewodowe, które pozwoli użyć wielu rodzajów kart - zarówno chipowych, jak i zbliżeniowych oraz z paskiem. Bez problemu obsługuje on także płatności przy pomocy popularnego kodu BLIK. Dzięki wyposażeniu urządzenia w kartę SIM, może ono być stale podłączone do sieci GPRS, co zapewnia stałą pracę i dostęp do Internetu.

Urządzenie Ingenico iWL250 sprawia, że płatności w dowolnym miejscu przestają być problemem. Może ono być stosowane przez sprzedawców stacjonarnych, a także kurierów, dostarczających towary wprost do Klientów. Wydajny procesor, rozbudowana pamięć i nowoczesny system terminala umożliwiają szybkie i bezpieczne transakcje, a zewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI pozwala bezpiecznie wprowadzić związany z kartą kod dostępu. Wszystkie dane, którymi operuje urządzenie są należycie szyfrowane, aby nie mogły one być w żaden sposób ujawnione osobom trzecim.

 

 

 
 • Verifone VX 675 – mały i przenośny MOBILNY

Szukają Państwo urządzenia do płatności kartą, które można zabrać dosłownie wszędzie? Terminal Verifone VX 675 jest najmniejszym tego typu narzędziem, które pozwoli w praktyczny sposób realizować wszystkie transakcje. Wbudowana karta SIM umożliwia łączenie się z siecią GPRS, co znacznie ułatwia korzystanie z niego, a moduł NFC zezwala na płatności zbliżeniowe oraz mobilne. Solidna konstrukcja urządzenia sprawia, że jest ono niezwykle wytrzymałe przy zachowaniu swoich niewielkich wymiarów.

Urządzenie Verifone VX 675 jest doskonałym rozwiązaniem dla branż, w których ważne jest szybkie przemieszczanie się do Klienta, takich jak hotelarstwo, usługi kurierskie i transportowe, czy restauracje. Terminal ten charakteryzuje się również nowoczesnym, eleganckim designem. Podczas jego tworzenia zadbano, aby spełniał on wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa danych Klientów, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że każda transakcja bezgotówkowa i elektroniczna będzie należycie chroniona i szyfrowana.

 

     Główne zalety:

  1. Bezprzewodowy i kompaktowy - VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.
  2. Nowy design - Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.
  3. Całkowite bezpieczeństwo - VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.


 
 
 • Ingenico iCT220 STACJONARNY

Najlepsze terminale płatnicze to takie, które oferują oszczędność miejsca przy kasie oraz maksymalną wygodę w użyciu. Taki właśnie jest Ingenico iCT220, którego świetny design i wykonanie zapewniają najwyższy komfort podczas każdej płatności. Ergonomiczny kształt pozwala łatwo umieścić urządzenie w dłoni i wygodnie korzystać z niego podczas pracy. Sprzęt ten jest nowoczesnym i doskonałym rozwiązaniem, oferującym pełną funkcjonalność, najnowsze oprogramowanie oraz zachowanie najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa.

Ingenico iCT220 posiada możliwość przeprowadzania płatności zbliżeniowych za pomocą wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada. Jest on również wyposażony w zintegrowaną drukarkę termiczną z ergonomicznym zasobnikiem. Eliminuje ona wszystkie problemy związane z zacinaniem się papieru. Niezwykle mocny procesor ARM11 pozwala wyjątkowo szybko i sprawnie przetwarzać procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Zapraszamy do wypróbowania tego urządzenia. Z pewnością usprawni ono Państwa transakcje.
 
 • Verifone VX 520 – prosta obsługa i szybkie transakcje STACJONARNY

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe.
Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

     Główne zalety:

 1. Szybkość – Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej osób w krótszym czasie.
 2. Prosta obsługa – Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.
 3. Niezawodna funkcjonalność – VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi, oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego. Jest wydajny, niezawodny i wytrzymały: jego konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.

 

 
Free Joomla Lightbox Gallery