Elbląg | biuro@kascomp.com.pl
55 642 22 00
Olsztyn | olsztyn@kascomp.net
89 500 00 19

Wprowadzamy nowoczesne technologie konsolidujące większość usług PayTel, dostępne przede wszystkim dla przedsiębiorców korzystających z kas fiskalnych online ELZAB oraz NOVITUS. Wybrane modele tych kas mogą zostać wyposażone w programowalne PIN pady, dzięki czemu zostaje do nich dodana możliwość przeprowadzania transakcji bezgotówkowych.

Wygoda i porządek pracy

Kasy online mogą zostać podłączone do PIN pada za pomocą kabla USB, który służy zarówno do komunikacji pomiędzy urządzeniami, jak i do zasilania urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zdecydowanie łatwiej jest utrzymać porządek w miejscu pracy, gdyż nie wymaga ono dodatkowego okablowania, które musiałoby zostać umieszczone poza zasięgiem wzroku klienta. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność niewielkiego terminala dla klienta, pomagającego w szybszej obsłudze każdej płatności. Korzystając z PIN pada połączonego z kasą online, sprzedawca ma dostęp do znacznie większego urządzenia, pozostawiając na widoku jedynie niewielki terminal.

Niewielkie, ergonomiczne i bezpieczne urządzenia

Pracujące wraz z kasami online PIN pady są urządzeniami o bardzo dobrej ergonomii. Posiadają one stosunkowo duże klawisze, zachowując przy tym niewielkie rozmiary udostępnianych klientowi elementów. Dzięki tym właściwościom, urządzenie nie zajmuje większej ilości miejsca, a wprowadzenie przez kodu dostępu nadal pozostaje łatwe. Dodatkowe osłonki z trzech stron klawiatury zapewniają bezpieczeństwo danych, chroniąc wpisywaną kombinację przed wzrokiem osób trzecich, które mogłyby ją zapamiętać i użyć przeciwko posiadaczowi karty.

Współpraca z czołowymi programami sprzedażowymi

W przypadku posiadania drukarki fiskalnej, proponujemy terminale stacjonarne, wyposażone w możliwość komunikacji z niektórymi programami sprzedażowymi. Komputer z zainstalowanym programem komunikuje się z urządzeniem za pomocą specjalnego złącza RS232. PIN Pady z aplikacją płatniczą mogą zostać podłączone do takich programów, jak SOGA, KC POS, PC POS czy SMALL BUSINESS. Stosując je, każdy przedsiębiorca może być pewny, że transakcje będą przebiegać szybko i bezpiecznie.